Uchazeč o studium

Kadeřník

Absolvent poskytuje kvalifikované služby. Volí vhodnou úpravu účesu podle diagnózy vlasů v souladu s požadavky zákazníka, tvoří účesy s ohledem na typ zákazníka s cílem zakrýt případné estetické nedostatky, rozpozná onemocnění vlasů a vlasové pokožky. Poskytuje různé druhy masáží vlasové pokožky, provádí regeneraci vlasů, správně pečuje o různé typy vlasů, upravuje vlasy stříháním, tvaruje vlasy vodovou nebo trvalou ondulací, elektrickým ondulačním železem, ondulačními kleštěmi a žehličkou, odbarvuje, melíruje, barví a tónuje vlasy, dále také holí a upravuje vousy. Zvládne úpravu vlasů do náročných společenských i soutěžních účesů. Dodržuje zásady hygieny a dbá na bezpečnost práce. Díky ucelenému odbornému vzdělání se absolvent uplatní ve všech zařízeních poskytujících odborné profesionální kadeřnické služby, ve studiích i salonech.

Škola každoročně pořádá celorepublikovou kadeřnickou soutěž „Glamour".

Žáci dosahují vynikajících výsledků na soutěžích.

Žáci se zúčastňují tematických zájezdů a exkurzí, přednášek a školení o nových technologických postupech a nových materiálech v oboru.

Škola spolupracuje se slovenskou školou ve Zvolenu.

Škola své žáky vybavuje ZDARMA pracovním oděvem a obuví.

Žáci poskytují kadeřnické služby veřejnosti v nově vybudovaných střediscích praktického vyučování.

Úspěšní absolventi mají možnost dalšího vzdělávání v denním nástavbovém studiu Podnikání – Vlasový stylista, které je zakončeno maturitní zkouškou.

Škola spolupracuje s těmito partnerskými firmami: Asociace Fisy z.s., akreditovaná MŠMT, profesionální kadeřnické a kosmetické firmy Londa,L´Oréal, Schwarzkopf, Wella, Svatební agentura NIKKI Sušice.

Rychlé odkazy