Nástavbové studium

Podnikání      64–41–L/51

Zaměření Provozní technika je určeno pro absolventy tříletých učebních oborů: Mechanik opravář motorových vozidel (Automechanik), Autoelektrikář, Opravář zemědělských strojů. Absolvent najde uplatnění jako provozní technik, mechanik, dispečer, ale i jako pracovník ekonomického oddělení. Učební plán ze ŠVP naleznete - ZDE! 

Zaměření Management malých a středních firem je určeno pro absolventy tříletých učebních oborů. Absolvent se uplatní jako pracovník ekonomického, obchodního, marketingového, personálního oddělení. Učební plán ze ŠVP naleznete  - ZDE!

Získané znalosti a dovednosti uplatní absolventi obou zaměření při řízení vlastní firmy především v profesní oblasti, na kterou se připravovali v předcházejícím studiu konkrétního učebního oboru.

Zaměření Vlasový stylista je určeno pro absolventy tříletého učebního oboru Kadeřník. Absolvent se uplatní v zařízeních poskytujících odborné profesionální kadeřnické, vizážistické a stylistické služby. Kadeřnickou praxi a odborné stáže žáci absolvují v profesionálních kadeřnických a kosmetických firmách a v Asociaci Fisy z.s. Učební plán ze ŠVP naleznete  - ZDE!

Rychlé odkazy