Žáci 1. ročníků se zúčastní slavnostního zahájení školního roku v 10 hodin v sušické sokolovně (mimo nástavbového studia). Ostatní ročníky zahájí školní rok v 8 hodin. Rozvrh se řídí sudým týdnem, takže na odborný výcvik rovnou půjdou třídy: 2.D/DE; 2.Z/EL; 3.A; 3.I/T; 3.K/EL; 3.Kad a 3.SU/ZP.