Ve středu 24. června proběhlo na naší škole slavnostní předávání výučních listů žákům závěrečných ročníků učebních oborů. Absolventi si z rukou třídních učitelů a vedení školy převzali doklad o úspěšném ukončení svého studia a získání odborné kvalifikace.




Současně s výučními listy obdrželi také Europassy – dodatky k osvědčení, které usnadňují uplatnění získané kvalifikace v České republice i v zahraničí, a řada žáků převzala také certifikáty za účast v odborných projektech, soutěžích či dalších vzdělávacích aktivitách.
Všem absolventům srdečně gratulujeme k úspěšnému zakončení studia, přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů a věříme, že na léta strávená na naší škole budou rádi vzpomínat. Hodně štěstí na jejich další životní i profesní cestě!