Žáci 3. ročníku oboru Sociální činnost navštívili Nemocnici Strakonice

Žáci 3. ročníku oboru Sociální činnost se v rámci odborné výuky zúčastnili exkurze do Nemocnice Strakonice. Cílem návštěvy bylo seznámit se s prostředím zdravotnického zařízení, jeho organizací a spoluprací jednotlivých profesí při péči o pacienty.

Během exkurze měli studenti možnost nahlédnout do provozu vybraných oddělení, seznámit se s prací zdravotnického personálu a získat cenné informace o každodenní péči o pacienty. Součástí programu byla také diskuse o propojení zdravotních a sociálních služeb a o možnostech profesního uplatnění absolventů oboru Sociální činnost.

Exkurze byla pro studenty přínosnou zkušeností, která jim umožnila propojit teoretické znalosti s praxí a lépe si představit svou budoucí profesi.

Děkujeme Nemocnici Strakonice za ochotné přijetí a zajímavý program. Odborný dohled nad exkurzí zajišťovala Mgr. Záhálková.

Rychlé odkazy