Kadeřnice ze SOŠ a SOU Sušice opět bodovaly v Mistrovství České republiky týmů

Glamour 2019

Dne 11. 12. 2019 pořádala SOŠ a SOU Sušice ve spolupráci s Asociací Fisy v sušické Sokolovně již patnáctý ročník soutěže Glamour - Kouzlo krásy - Mistrovství České republiky v týmech v kadeřnické a kosmetické tvorbě na téma BLACK AND WHITE BEAUTY. Pro letošní ročník byly určeny čtyři kategorie soutěže: Účesová tvorba v týmech, Harmonie foukané v týmech, Soutěžní make–up v týmech a Facepainting v týmech. 

Do soutěže se přihlásilo 40 soutěžících ve 20-ti soutěžních týmech z 10 českých a slovenských škol (Sušice, Plzeň, Domažlice, Stod, České Budějovice, Karlovy Vary, Hluboš, Šumperk, Bratislava, Spišská Nová Ves).

Soutěžní týmy bojovaly především o tituly mistrů České republiky, hodnotné ceny a také o prestiž školy. Odborná porota posuzovala nejen kreativitu, náročnost, techniku, ale i výsledný efekt a sladěnost soutěžních párů. 

Za SOŠ a SOU Sušice soutěžily tři týmy -  v kategorii Účesová tvorba  bojovaly Šárka Strnadová a Andrea Frančíková, 3. místo ve stejné kategorii získala Eliška Kožiolová a Filip Vujanovič a Kristýna Brejchová a Eva Pešťáková obsadily 1. místo v kategorii Facepainting.  Elišce Kožiolové, Evě Pešťákové a Kristýně Brejchové byl udělen postup na otevřené Mistrovství Evropy a v únoru 2020 se utkají s nejlepšími žáky v kadeřnickém a kosmetickém oboru z Čech a Slovenska v Bratislavě.  Gratulujeme a přejeme stejný úspěch i na Mistrovství Evropy.

Video ze soutěže si můžete prohlédnout  - ZDE.

Fotografie jsou ke zhlédnutí - ZDE.

Rychlé odkazy