Pozvánka k maturitním DT - podzim 2023

Vážená maturantko, vážený maturante,

zasílám Vám podrobnější informace k maturitním didaktickým testům, která proběhnou ve dnech 4.-7. září 2023 na Střední škole zemědělské a potravinářské, Klatovy, Národních mučedníků 141.

Do budovy bude přístup zadním vchodem ze dvora. Jmenné seznamy budou umístěny na dveřích daných učeben a na žákovské nástěnce v 1. patře. Přineste s sebou průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo cestovní pas), pozvánku k maturitní zkoušce a povolené pomůcky (viz www.novamaturita)! 

Povolené pomůcky

Škola zajistí pro každého žáka M-F-CH tabulky a kalkulačky. Budete-li chtít použít M-F-CH tabulky vlastní, musíte je přinést ke kontrole nejpozději v pondělí 4. září 2023 do 11:00 hod. k zástupkyni ředitele Ing. Michaele Matějkové (kancelář v 1. patře vlevo). Pomůcky ke kontrole podepište a označte učebnou, ve které budete konat zkoušku (viz pozvánka). Vlastní kalkulačka bez grafického režimu, řešení rovnic a úprav algebraických výrazů vám bude zkontrolována v učebně před zkouškou.

Užitečné informace k organizaci zkoušky, k povoleným pomůckám a doporučení pro úspěšný průběh maturitní zkoušky naleznete na http://www.novamaturita.cz.

S pozdravem

Ing. Vladislav Smolík

ředitel školy

Rychlé odkazy