Pozvánka na dny otevřených dveří - 2021/2022

Kromě pouťového termínu jsme pro vás ve školním roce 2021/2022 přichystali další možnosti, kdy můžete navštívit naši školu. Dny otevřených dveří se uskuteční převážně v pátek, v jednom případě i následující sobotu, a to vždy v budově v ulici U Kapličky cca od 8:00 do 14:00. Sobotní termín byl zvolen proto, aby se mohli zúčastnit i ti z vás, kteří bohužel nemají ve všední dny čas. :)

Speciální (bonusovou) variantou je v tomto roce datum 27. 9. 2021, které připadá na den před státním svátkem. Rozhodli jsme se tudíž, že zpřístupníme školu široké veřejnosti, nabídneme návštěvnicím a návštěvníkům možnost nahlédnout (případně se také zapojit) přímo do výuky a seznámit se s děním na naší škole v téměř dennodenní realitě.

Máte zájem se dozvědět více informací o učebních a studijních oborech, či o možnostech financování studia v podobě zajímavých stipendijních programů? Chtěli byste se osobně setkat s garantkami a garanty jednotlivých oborů, poznat vyučující odborného výcviku, anebo si jen prohlédnout prostory hlavní budovy naší školy, popřípadě odloučených pracovišť? Pak rozhodně neváhejte! Vyberte si libovolný z nabízených dnů otevřených dveří a my vás rádi uvítáme.

V případě dotazů se na nás můžete určitě obrátit na uvedených kontaktech.

Děkujeme za zájem o naši skolu a budeme se těšit na setkání! :) 

Rychlé odkazy