Den otevřených dveří - 3. a 4. září 2021

 

Na základě četných dotazů a zájmu na sociálních sítích jsme se (po dlouhé době převážně distanční komunikace) rozhodli uspořádat prezenční akci. :)

Pakliže máte chuť, neváhejte navštívit naše odloučené pracoviště v Poštovní ulici, kde se ve dnech 3. a 4. 9. (pátek a sobota) uskuteční den otevřených dveří. Místo konání bylo zvoleno záměrně, jelikož se nachází pár kroků od sušického náměstí a bude pro vás tím pádem dostupnější než naše hlavní budova v ulici U Kapličky.

V průběhu vaší návštěvy si můžete prohlédnout vybrané práce našich žákyň a žáků, promluvit si o výhodách/přednostech vzdělávání na naší škole s garantkami, či garanty jednotlivých učebních a studijních oborů, seznámit se s naší školou prostřednictvím komentovaných virtuálních prohlídek a pochutnat si na nápojích a pokrmech v našem učňovském bufetu.

Celá událost proběhne za dodržených aktuálně platných protiepidemiologických opatření, nezapomeňte si tudíž s sebou vzít respirátor, či jinou adekvátní ochranu dýchacích cest. Děkujeme za pochopení!

Těšíme se na společné setkání, jsme tu pro vás. ;) 

dod

Rychlé odkazy