Nabídka zaměstnání

• Od školního roku 2023/2024 přijmeme na plný úvazek vyučující/ho anglického jazyka (možno i v kombinaci s dalším všeobecně-vzdělávacím předmětem). Více informací o tomto i dalších volných místech a úvazcích získáte u zástupce ředitele Mgr. Jaroslava Pavelce (+420 778 407 210; pavelec@sossusice.cz).

• Firma TARGET Executive Search hledá prodejce TZB. Informace naleznete - zde.
  • Firma RUMPOLD-P s.r.o.,  přijme pro provozovnu v Sušici administrativní pracovnici/pracovníka. Podrobné informace naleznete  - zde.
  • Společnost U+M Servis s.r.o. hledá pro svoji pobočku v Malém Boru SERVISNÍHO TECHNIKA zemědělských strojů. Podrobné informace naleznete  - zde.
  • Malý penzion v Srní shání spolehlivou výpomoc na léto formou brigády. Podrobnosti naleznete - zde.
  • Společnost PMB-ZOS s.r.o. hledá do svého týmu ve Vodňanech Operátora obsluhu CNC strojů, operátora svařování, svářečské práce.  Podrobné informace naleznete  - zde.
  • Začít profesní život u společnosti velikosti BERGER BOHEMIA a.s. je skvělým začátkem. Firma hledá tesaře a zedníky.

• Společnost ZF Staňkov s.r.o. s nabízí duální vzdělávání v Německu. Tuto nabídku jsme si připravili spolu s ostatními českými pobočkami pro partnerské střední školy. Podrobné informace naleznete  - zde.
  • Zámek Hrádek u Sušice přijme brigádníky do restaurace, kuchyně a na úklid. Podrobnosti naleznete - zde.
  • Soukromá firma hledá instalatéra pro montáže v Belgii. Podrobné informace naleznete - zde.
  • Německá společnost SCS Supply Chain Services AG zabývající se inteligentní logistikou hledá nové kolegy do skladu na volné pozice řidice vysokozdvižného vozíku nebo na pozici baliče. Zde naleznete - průvodní dopis a letáček
  • Místní firma KORAMEX a.s. hledá zaměstnance. Nabídka volných pozic - zde.