Domov mládeže

Sedmipatrová budova s přilehlým areálem (prostory DM jsou v 6. a 7. patře) je uzpůsobena hotelovému typu ubytování. Pokoje jsou třílůžkové  s vlastním sociálním zařízením (koupelna s WC). Na každém patře je místnost s TV, malá kuchyňka s lednicí, MVT a rychlovarnou konvicí. Na patrech je Wi-Fi připojení a k využití jsou také počítače. V DM je k dispozici kulečník a místnost pro stolní tenis.

V areálu DM je sportovní hala s posilovnou a sportovní areál - atletická tartanová dráha (200 m) a sektory dálkařský a vrhačský, fotbalové hřiště menších rozměrů s umělým trávníkem, víceúčelová hřiště s umělým trávníkem a nově také s umělým povrchem a kurt na beach volejbal. Součástí sportoviště je také venkovní umělá lezecká stěna.

  Školní kuchyně a jídelna jsou přímo v budově DM.

  V době osobního volna mají žáci a studenti možnost zájmové činnosti. V současnosti je to především volejbal, florbal, sálová kopaná, kopaná, beach volejbal, kondiční posilování, kroket, kroužek pečení a vaření, ruční práce a společenské hry.


Kontakty : adresa - DM SOŠ a SOU Sušice, Volšovská 1139, 342 01 Sušice / e-mail - dmsossu@seznam.cz / vrátnice - 376524802 / mobil - 778469911 / školní kuchyně - 376524801 


ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Ubytování žáků bude probíhat po zahájení školního roku v pondělí 3.září 2018. Žáci I. ročníku po slavnostním zahájení a ukončení prvního dne ve škole. Žáci ostatních ročníků po ukončení zaměstnání ve třídách a odborném výcviku. Oběd pro ubytované žáky bude připraven v jídelně DM.

Ubytování žáků : 6. patro - děvčata / 7. patro - chlapci


 
    Školní vzdělávací program DM
         Vnitřní řád
    Provoz a vnitřní režim DM
Kroužky na domově mládeže
Informace pro žadatele o ubytování na DM
Informace k systému platby
Oznámení o povolení inkasa
Přihláška na domov mládeže (1. strana)
Přihláška na domov mládeže (2. strana)